Slingošana

Rīgas Dzemdību nams piedāvā nodarbību, kurā iespējams gūt izpratni par slingiem, to veidiem un praktiskās iemaņas slinga uzsiešanā un bērna nēsašanai tajā, pieredzējušas sertificētas bērnu aprūpes māsas, bērna nēsāšanas konsultantes, vecmātes Margitas Ozolas vadībā.

Slings – tas ir mammas siltums, sirdspuksti, smarža, elpa un balss, stingras robežas un maigas kustības, sirds miers mammai un bērnam.

Pareizi iesienot bērniņu slingā, tiek pareizi sadalīta bērna muskuļu slodze, nodrošināti pareizi atbalsta laukumi, atbilstoši jaundzimušā vai  zīdaiņa ķermena anatomiskajām normām attiecīgajā vecumposmā. Bērns jūtas drošībā, pasargāts no lielās pasaules spilgtās gaismas, trokšņiem un citiem apkārtējiem kairinājumiem.

Nodarbības laikā:

  • gūsiet informāciju par slingu veidiem un to, kam pievērst uzmanību, iegādājoties slingu;
  • praktiski iemācīsieties vienu slinga uzsiešanas veidu, pievēršot uzmanību "knifiņiem", lai iesiešana un nēsāšana slingā notiktu pareizi, droši un saudzīgi gan bērnam, gan nēsātājam;
  • apskatīsim citu nēsāšanas palīgierīču – ergosomu un ķengursomu priekšrocības un mīnusus.

Uz nodarbību var ņemt līdzi savu slingu, ergosomu, vai izmantot uz vietas esošo. Uz nodarbību droši var nākt kopā ar mazuli, konkrētās slingošanas nodarbības paredzētas bērniem līdz 4 mēnešu vecumam.  Nodarbības ilgums - apmēram 120 min.,  tās notiks latviešu valodā.

Grupā ne vairāk kā 4 topošās un/vai jaunās māmiņas ar mazulīšiem. 

Maksa par nodarbību: 16,00 EUR no personas.

Nodarbībai iepriekš jāpiesakās pa tālruni:  22312238

Informācija par nododarbību laiku pieejama šeit:  Lekcijas topošajiem un jaunajiem vecākiem